Atlikti Statybos meistrų darbai

Privatus namas, klientas pasirinko trapezinę alucinko skardą, 0,5mm storio.

Švenčionėliai, privatus namas. Klientas pasirinko trapecinę alucinko skardą, 0,5mm storio. Stogas su šia stogo danga ir tos pačios skardos pakalimais atrodo labai tvarkingas ir yra ilgaamžis.

Stogo dangai naudoti Eternit - "Klasika M", banguoti, beasbestiniai stogo lakštai

Švenčionėliai, 2014m., privatus namas. Stogo dangai naudoti Eternit "Klasika M" banguoti, beasbestiniai stogo lakštai. Klientas pageidavo palikti seną medinį karkasą. Mes, siekdami maksimalios kokybės ir patvarumo, įvertinome konstrukcijų būklę ir nusprendėme impregnuoti antiseptikais ir tokiu būdu prailginti konstruktyvo tarnavimo laiką. Prieš montuojant naują stogo dangą, buvo būtina išlyginti medinį karkasą, nes estetika tiek pat svarbi kaip ir patvarumas. Stogo kraigo, kamino apskardinimai ir lietaus sistema suteikia stogui ir visam namui bendrą užbaigtumo vaizdą.

Namas dviejų aukštų. Kliento pageidavimas buvo, kad viskas butų kuo paprasčiau.

Švenčionėliai, 2014m., privatus dviejų aukštų namas. Kliento pageidavimas buvo, kad viskas butų kuo paprasčiau, todėl buvo pasirinkta Eternit "Klasika L" banguoti, beasbestiniai pilkos spalvos stogo lakštai. Kadangi namas yra dviejų aukštų, tam kad galima būtų užlipti ant stogo (kamino priežiūrai ar antenos remontui), įrengėme išlipimo liuką-stoglangį, kraigams naudojome alucinko skardos lankstinius ir cinkuotą, apvalią lietaus sistemą Roofart. Kadangi stogo šlaitai ganėtinai statūs, nusprendėme papildomai sutvirtinti latakų tvirtinimus (kablius), tam kad gausus sniegas nesuvaržytų latako.

Nuo 2004m. sodybos namas ir pirtis dengta medinėmis skiedromis.

Trūdų km. nuo 2004m. Sodybos namas ir pirtis dengta medinėmis skiedromis, šeimininkas mėgsta klasikinį senovišką stilių, todėl ne tik stogai, bet ir sienos su terasomis išlaiko pasirinktą temą. Tačiau prabėgus daugiau nei 10m. sodybos šeimininkas sugalvojo atnaujinti namo stogo dangą ir pasirinko betonines čerpes Monier "Zanda lux". Šis pasirinkimas suteikia galimybe džiaugtis ilgiau stogo patvarumu ir estetika.

Šios sodybos šeimininkas nuolat ieško naujų idėjų, kaip pagražinti tiek pastatus, tiek ir aplinką. Kadangi neapsiribojame vien tik šlaitiniais stogais, dirbame ir kitus statybos darbus, todėl bendradarbiavimas niekuomet nenutrūksta.

Privataus namo šeimininkas pasikeitė ne tik stogo dangą, bet ir visą karkasą su pakalimu...

Trūdų km. 2013m. Privataus namo šeimininkas pasikeitė ne tik stogo dangą, bet ir visą karkasą su pakalimais, pasinaudojo Europos Sąjungos parama stogų keitimui ir susigražino nemažą dalį investuotų pinigų. Dabar klientas džiaugiasi nauja Eternit "Baltijos banga" stogo danga, sumontuota ant naujo, impregnuoto antiseptinėmis medžiagomis medinio karkaso. Pakalimai pagaminti iš medinių dailylenčių, impregnuotų kokybiškais ir ilgaamžiais Remmers dažais. Kaminas dabar ne tik apsaugotas nuo atmosferos poveikio, bet ir atrodo tvarkingesnis su naujais apskardinimais.

Pavėsinė Gylūtų km. Ignalinos raj.

Pavėsinė pastatyta, panaudojus seno stogo karkasą. Klientas pageidavo, kad pavėsinė atrodytų lyg stovinti jau ne pirmus metus. Nušlifavus medines konstrukcijas, sumūrijus lauko židinį, klientas džiaugiasi mūsų pasiektu rezultatu...