Statybos darbai

Planų ir sąmatų rengimas

Planų ir sąmatų rengimas

Mūsų įmonė teikia sąmatų skaičiavimo paslaugas. Skaičiavimus atliekame su specialia programine įranga. Darbo sritis - butų ir nuosavų namų statyba bei apdailos darbai. Įmonės klientų įvairovė yra labai plati - nuo individualių asmenų iki didelių įmonių iš visos Lietuvos.

Kam reikalinga sąmata?

    Apskaičiuoti statybos kainą
    Išrinkti optimaliausią darbų atlikimo variantą
    Kontroliuoti rangovą/meistrus
    Apskaičiuoti nuostolius, patirtus per vandentekio avariją ir pan.
    Kreditui gauti


Taip pat sudarome planus naujam ar esamam pastatu.

Planų ir sąmatų rengimas

Termoviziniai tyrimai

Termoviziniai tyrimai

Kur dingsta mūsų namų šiluma? 


Viskas ganėtinai paprasta, mūsų būstas nėra sandarus, apstu kiaurymių ir įtrukimų sienose, kurių negalime pamatyti, bet puikiai jaučiame, kad jos yra. Kai prasideda šildymo sezonas, visuomet norisi, kad namuose būtų jauku ir šilta, ir kad taip butų kaip galima už mažesnę kainą.

Ką gi daryti, kaip turėti būstą, į kurį būtų gera grįžti?

Sprendimas paprastas - reikai užsandarinti plyšelius, per kuriuos šaltukas skverbiasi į mūsų namus. O šioje situacijoje mes padėsime. Šių dienų technologijos sparčiai žengia į priekį, o mes - kartu su jomis. Greitai ir nesudėtingai parodysime vietas Jūsų būste, kurios yra nesandarios, patarsime, kaip tai sutvarkyti, kad žiemą jaustumėte tik šilumą, jaukumą ir gerą nuotaiką. 


Kiek kainuoja termoviziniai tyrimai?


Termovizinių tyrimų kaina nevienoda, nedideliems namams ir butams (apie 100m²) kaina prasideda nuo 50€ (5-7 šiluminės nuotraukos), didesniems pastatams (apie 300m²) kaina nuo 130€ (10-15 šiluminių nuotraukų), o dideliems objektams (tokiems kaip daugiabutis) kaina nuo 300€. Vykdant termovizinius tyrimus, užsakovas gauna specialisto komentarus, o vėliau po terminių nuotraukų analizės pateikiama ir termovizinių tyrimų ataskaita su komentarais ir rekomendacijomis apie probleminių vietų sutvarkymą. Į termovizinių tyrimų kainą, specialisto atvykimo sąnaudos neįskaičiuotos.

Betonavimas, mūrijimas

Betonavimas, mūrijimas

Atliekame betonavimo ir mūro darbus. Betonuojame pamatus, laiptus, aikšteles, grindis ir dar daug ką. Mūrijimo darbus atliekame taip pat visus: blokeliais, plytomis, akmenimis ir t.t. Kainos derinamos vietoje, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius, pageidavimus ir pastabas. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai, nes tai jau darome daug metų, todėl neteks jaudintis dėl kokybės ir terminų. Sudarome statybos sąmatas bei pasirūpiname medžiagų pristatymu į statybvietę, todėl neteks rūpintis statybos smulkmenomis, beliks tik stebėti, kaip auga Jūsų būstas. 

Tinkavimas

Tinkavimas

Atliekame tinkavimo darbus daugiabučiuose bei individualiuose namuose, kotedžuose, sandėliuose ir gamybinėse patalpose. Darbus atliekame nuo sąmatos sudarymo iki projekto galutinio įgyvendinimo, naudojant savo arba užsakovo medžiagas.
Sienų ir lubų tinkavimas.
Tinkuojame gipsiniu bei kalkiniu cementiniu tinku.
Pagrindiniai mūsų darbo principai yra:
- Kokybė
- Patikimumas
- Punktualumas

Mes branginame kiekvieną klientą. Pagrindinė mūsų užduotis – patenkinti visus Jūsų lūkesčius bei Jūsų idėjas paversti realybe. To siekiame užtikrindami kokybę, naujų produktų įvairovę, mokydami darbuotojus, investuodami į įrangą bei įrankius, nuolat tobulindami veiklą, diegdami naujas technologijas, įgyvendindami naujus projektus.


KAINA TINKUOJANT MECHANIZUOTAI (TINKAVIMO APARATU): 8,85€/m²+PVM


KAINA TINKUOJANT RANKOMIS: 10€/m²+PVM

Statybinės įrangos nuoma

Statybinės įrangos nuoma

Nuomojame statybinę įrangą: 

   -Elektriniai įrankiai (gręžtuvai, perforatoriai, pjūklai, betono maišyklės, vibratoriai betonavimui, siurbliai ir t.t.)

   -Elektros generatoriai

   -Vibro plokštės

   -Pastoliai

   -Žemės grąžtai

   -Ir t.t.

Transportavimo paslaugos

Transportavimo paslaugos

Teikiame transportavimo paslaugas. Pervežimams krovinius galime pakrauti ir iškrauti, užnešti į daugiabučio viršutinius aukštus. Gabename baldus, įrangą, statybines medžiagas. Garantuojame krovinių saugumą.

Šlaitinių stogų dengimas

Šlaitinių stogų dengimas

Kad stogas ilgai tarnautų, reikia iš tiesų daug žinoti. Mūsų meistrai dirba jau daugiau kaip 10 metų, ir tai negalime sakyti, kad žinom absoliučiai viską apie stogus, nes technologijos vystosi labai greitai. Bet tai ką žinom, mokam labai gerai. Nuolat domimės naujomis sistemomis, patobulinimais tiek medžiagose, tiek ir jų panaudojime.

Labai dažnai, kai žmogus pradeda domėtis savo stogo remontu, pirmiausiai jį domina kainos. Čia galime kalbėti tik apie darbų kainas, nes medžiagų įvairovė pasaulyje yra begalinė. Jeigu seną stogą planuojate pasikeisti, bet nekeičiant medinio karkaso, jeigu stogas neturi kokių nors ypatingų elementų, apytiksliai darbus galime suskaičiuoti taip: senos stogo dangos nuėmimas, stoginės plėvelės montavimas, drenažinių tašelių įrengimas, naujos stogo dangos montavimas, kraigo skardų įrengimas - tokio komplekto kaina nuo 45Lt/m² arba 13€/m².

Karkasų montavimas ir remontas

Karkasas - tai medinės konstrukcijos, kurios suformuoja bendrą stogo plotą ir jo išvaizdą. Tai vienas svarbiausių stogo konstrukcinių elementų, nes nuo karkaso sudedamųjų dalių ir jų surinkimo priklauso, kaip atrodys stogas, kiek laiko tarnaus nepakitęs. Žinodami, kokios stogo dangos klientas nori, nesunkiai padėsime išsirinkti medžiagas visam konstruktyvui. Karkaso tvirtumui ir ilgaamžiškumui skiriame ypatingą dėmesį. Nepakanka tik teisingai surinkti visas sudedamąsias dalis, visuomet pasirūpiname ir naudojamos medienos ilgaamžiškumu, antiseptikai ir impregnantai gerokai prailgina viso stogo tarnavimo laiką. Dažniausiai klientai patiki mums patiems pasirūpinti medienos kokybe ir pristatymu, tai palengvina mūsų darbą, kadangi atrenkame tik kokybiškiausią medieną, o su kokybiškomis medžiagomis ir darbas vyksta sklandžiau...

Kaminų įrengimas, remontas, valymas

kaminai

Mūsų meistrai, dirbdami su šlaitiniais stogais, beveik visuomet susiduria su ganėtinai svarbiu stogo elementu - "kaminu". Taigi ir kaminu būtinai pasirūpinsime, jeigu pastebėsime, kad jam reikia remonto, skirsime tiek dėmesio, kiek tik reikės. Kad kaminas ilgai tarnautų, būtų estetiškas ir nekeltų grėsmės aplinkiniams, sutvirtinsime, išvalysime ir patarsime, kaip reikėtų prižiūrėti, kad kamino šeimininkui nekiltų daugiau rūpesčių. Dažnas mūsų klientas pasirenka kamino apskardinimą, tai iš tiesų pakeičia ne tik viso stogo bendrą vaizdą, bet ir apsaugo nuo atmosferos daromo poveikio, taip prailginamas kamino tarnavimo laikas.

Kaminų įrengimas, remontas, valymas


Naujiems stogams beveik visuomet naudojame pačias naujausias technologijas, bendradarbiaudami su SCHIEDEL produkcijos pardavėjais, sukomplektuojame visą kaminą, kad klientui jo niekuomet nereikėtų taisyti ar kaip kitaip tobulinti. Šių dienų sistemos atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus, todėl tokie kaminai nekelia jokio pavojaus...

Skardinimo darbai

Skardinimo darbai

Stogo skardos lankstiniai suteikia ne tik estetinį vaizdą, bet ir apsaugo labiau pažeidžiamas medines konstrukcijas. Vėjaskardės apsaugo grebėstus ir pakalimus, kraigo skardinimai apsaugo gegnių viršūnes, o sąlajos surenka lietaus vandenį ir nukreipia į lataką. Kad kuo kokybiškiau ir operatyviau dirbtumėme, sukūrėme vieną specializuotą darbo vietą "Skardų lankstytojas". Šis mūsų meistras dirba kokybiškomis skardos apdirbimo staklėmis, todėl niekada nekyla keblumų montuojant lankstinius.

Apdailos darbai

Apdailos darbai

Kokybiškai atliekame įvairius apdailos darbus: fasadų, stogų, vidaus apdailos darbus. Jeigu pageidaujate, pasirūpinsime ir medžiagomis, ir jų pristatymu. Padėsime išsirinkti, patarsime kurios tinka labiau, kad rezultatas butų kuo geresnis....


Labai dažnai užbaigę stogo darbus, pasirūpiname ir tais darbais, kurių mūsų konkurentai nemėgsta. Pakalimai gali atrodyti ne tokie jau svarbūs, bet neilgai trukus klientas pastebi, kad stogas atrodo ne toks jau ir užbaigtas. Padedame klientui išsirinkti medžiagas, kad mūsų sumontuoti pakalimai atrodytų kuo gražiau...

Lietaus sistemų įrengimas, remontas ir valymas

Lietaus sistemų įrengimas, remontas ir valymas

Lietaus vandens nuvedimos sistema (latakai, lietvamzdžiai) ne tik apsaugo praeivių apykakles nuo sušlapimo, bet ir nukreipia vandenį nuo pastato sienų ir pamatų. Mūsų partnerių siūlomos lietaus sistemos efektyviai pašalina lietaus nuotekas nuo stogo. Esame puikiai susipažinę su esamomis technologijomis ir nuolat tobulinam mūsų meistrų įgūdžius, kad kuo efektyviau pasinaudotume visais privalumais. Nesunkiai sukomplektuojame kiekvienam stogui kliento pasirinktą lietaus sistemą, montuodami pasirūpiname, kad visi sujungimai butų sandarūs, o tvirtinimo vietos - kuo stipresnės. Jeigu matome, kad dėl stogo tam tikrų savybių lietaus sistema gali būti pažeista dėl gausaus sniego ar ledo susidarymo, papildomai pasirūpiname latakų tvirtinimo mazgais...

Kainos derinamos kiekvienam objektui individualiai, atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus, norus ir pastabas.